Objavenie Aury

auraPri prvom cvičení budete potrebovať tiché miesto a uvoľnenie. Keď si cvičenie osvojíte, budete ho vykonávať hocikde a kedykoľvek.

1. Sadnite si a uvoľníte sa. Pozorujte, ako sa vám uvoľňujú svaly okolo očí a úst a zľahka sa usmejte. Vnímajte, ako sa vám uvoľňujú plecia a mizne napätie v krku a chrbte. Teraz cítite, ako sa uvoľnenie šíry zhora na dol a z dola nahor po celom tele.Dýchajte zhlboka, pokojne, rovnomerne. Ak sa vám v hlave výria myšlienky, teraz ich jednoducho pusťte von. V tejto chvíli ich nepotrebujete. Predstavte si krásne biele svetlo žiariace z vesmíru. Smeruje vám k hlave a spája vás s univerzálnou energiou, ktorá vie všetko. Vnímajte, ako sa táto energia spája s vami, svoju energiu nechajte prúdiť ľahko a nenútene.

2. Zatvorte oči a predstavte si auru okolo svojho tela. Jednoducho si ju len predstavte a nezaoberajte sa tým, že ju v skutočnosti nevidíte. V mysli si vytvorte obraz, na ktorom sa aura rozprestiera okolo vás.

3. Teraz si predstavte jej farby, že jej farby sú tvorené energiou krúžiacou okolo vás. Na základe prvého dojmu zistíte svoje farby. Skúste to teraz. Uvedomte si tri prvé farby, ktoré vám prídu na myseľ. Možno sa vám ukážu, ako skutočné farby, alebo ako slová, dokonca ich „počujete“. Nezáleží na forme, v akej sa dostanete k tejto informácií – intuícia vám prezradila tri farby vašej aury.

4. Keď už poznáte farby svojej aury, môžete si ich začať predstavovať okolo seba. Ticho sedieť a predstavovať si auru je úžasné cvičenie. Uvedomte si, ako na vás každá farba pôsobí. Potom si predstavte, ako každá farba žiari a trblieta sa. Keď farby zvyšujú intenzitu, budete vnímať vlastnosť každej z nich, keď prúdi cez vaše telo. Je to úžasný pocit.

5. Teraz prežívajte energiu, ktorá vibruje a žiari a uvedomte si, že táto energia je vašou súčasťou a môžete ju ovládať.

6. Dbajte, aby ste dýchali pokojne a rytmicky, predstavte si pri tom, ako sa biele svetlo od vás vracia do vesmíru. Svoju úlohu už zavŕšilo. Dovolte, aby sa energia – vaša aura a éterická energia – vrátila do svojej pôvodnej veľkosti a tvaru. Pamätajte si, že vždy keď spojíte svoju energiu s vesmírnou silou, spojenie bude za každým o niečo pevnejšie, bude vás ochraňovať a posilní vaše vedomie. Pokúste sa precítiť, ako sa opäť spájate so svojím telom a vnímajte jeho prirodzený stav. Všímajte si, ako pevne stojíte nohami na zemi a uvedomte si silu svojho tela a mysle.