Nový zmysel

Dnes som sa prebudila a hneď som vedela, že dnešný deň bude tým najkrajším v mojom živote! Striasla som zo seba všetky pochybnosti a rozhodla som sa, že celý dnešný deň bude výnimočný. Rozhodla som sa poďakovať sama sebe za svoj zaujímavý život, za všetky svoje úspechy,požehnanie,inšpirácie a samozrejme aj za všetky životné prekážky – skúšky, ktoré som mala. Veď ma posunuli ďalej a samozrejme ma hlavne posilnili!
Tento deň prežijem zo vztýčenou hlavou a zo srdcom plným šťastia. Budem vďačná za všetky obyčajné veci, ktoré ma obklopujú, za ranné svetlo, za zdravie svojej rodiny, za lásku, za svoju rodinu, kvety, stromy, lúky,vodu,slnko,Zem,spev vtákov a všetky prekrásne veci okolo nás.
Dnes budem veľmi pozorná. Podelím sa o svoju radosť s ľuďmi,ktorý ma dnes oslovia. Verím, že vďaka mne sa dnes aspoň jeden človek usmeje. Urobím niečo pekného pre niekoho úplne neznámeho. Poviem mojím deťom, že sú neobyčajné ľudské bytosti. A mojej polovičke poviem,ako veľmi mi na ňom záleží a ako veľa pre mňa znamená.
Dnes žiadne starosti,žiadne nariekanie pre to, čo nemám ale práve naopak budem ďakovať Bohu a celému Vesmíru za všetky krásne veci, ktoré ma na svete obklopujú, pretože obavy sú len zbytočnou stratou času. Moja viera v moje schopnosti a moja intuícia ma privedú k cieľu.
Dnes, než pôjdem spať, sa nezabudnem poďakovať Bohu a celému Vesmíru za tento najkrajší deň môjho života. Zaspím ako maličké dieťatko,ktoré sa nemôže dočkať zajtrajšieho dňa,pretože vie,že zajtra ho čaká najkrajší deň v jeho živote.