NEGATÍVNE VIBRÁCIE ALEBO ŠŤASTIE

vesmirPrečo sa máme trápiť? Prečo by sme mali vysielať negatívne vibrácie? Predsa Boh nás stvoril pre lásku a kde je láska tam nechýba nič, čiže nemôžu tam byť ani negatívne vibrácie.Všetci do jedného máme nárok prežiť plnohodnotný, zábavný a príjemný život. Naše vnútorné šťastie nám ho zaistí. Dovolme teda všetkému tomu krásnemu, čo sa nachádza vôkol nás vstúpiť do nášho života a naplniť ho láskou, šťastím, harmóniou, porozumením a zdravím. My sme predsa Tí, čo si tvoria šťastie „MY SME TVORCAMI NÁŠHO ŠŤASTIA“.
Všetko je to o energii, ktorá je všade okolo nás a aj v nás. Všetky naše sny, želania toto všetko sa dá dokázať! Boh nás stvoril na svoj obraz, dal nám neobmedzené možnosti.
Verím, že každý jeden s vás má svoj sen. Tak si choďte za svojim snom! Vy sami si svoj svet vytvárate, nikto iný vám nemôže váš svet, vaše sny vytvoriť. Robte všetko, čo máte radi a na všetko ostatné zabudnite. Viem, že mnohým sa to zdá ťažké, mnoho s vás si povie „TEBE SA TO ĽAHKO HOVORÍ“ Samozrejme,že svoj sen si nesplníte za deň. Ale ak naozaj po niečom veľmi túžite, prečo potom nejdete za svojím, svojim cieľom? Nikto vám v tom nemôže zabrániť, nemáte vôbec žiadne obmedzenia. Iba musíte žiť tu a teraz, vašu minulosť už aj tak nezmeníte. Všetku svoju pozornosť venujte svoje myšlienke, svojmu snu a hlavne iba tomu čo máte radi, prestaňte riešiť veci, pri ktorých sa necítite dobre. Vaša myseľ má neobmedzené možnosti a vy si vďaka vašej mysli dokážete plniť vaše sny. Skúste sa zamyslieť teraz hneď, zamerajte svoje myšlienky na to, čo máte radi!