Láska

laska...

Narodili ste sa otvorení pre lásku. Keď ste boli malé dieťa, rozdávali ste lásku a prijímali ste ju bezvýhradne, energia vašej lásky prúdila volne, nič jej nestálo v ceste. Nikdy vám nenapadlo:“ Radšej by som sa mala schovať, lebo tomu človeku sa možno nepáčim a môže mi ublížiť.“ Nerobili ste si starosti, že niečo by mohlo dopadnúť zle a budú sa vám smiať.Postupne, ako ste rástli, začali sa objavovať prekážky. Videli ste, ako sa končia vzťahy, zrazu vám niekto lásku neopätoval, videli ste zlé správanie a nešťastie druhých ľudí. A v istej chvíli ste sa sami cítili odmietnutí, zranení, zakríknutí alebo hlúpi. Vzklíčilo vo vás semienko obáv, ustavične rástlo, zväčšovalo sa, až vám napokon zahatalo prístup k bezvýhradnej láske, akú si právom zaslúžite.

 

Často nás vychovávajú k negatívnemu pohľadu na manželstvo a dlhodobé vzťahy. Sme pod vplyvom rodinnej histórie, vidíme ako manželia prežívajú ťažké obdobie rozvodu, sledujeme násilie v televíznych programoch a vo filmoch zameraných na neveru, ktoré nás vedú k presvedčeniu, že „nemôžeme nikomu dôverovať, iba sebe“.
Postupne vám ukážem, ako sa môžete zbaviť negatívneho myslenia, lebo to by malo byť vaším prvým rozhodujúcim krokom na stretnutie s láskou. Keď už niekoho máte ukážem vám, ako môžete vzťah ešte prehĺbiť.
Spolu sa postupne pozrieme aj na tieto otázky a problémy:
1. Ste pripravený na lásku?
2. Ako si privolať partnera (partnerku snov).
3. Ako spoznať toho pravého (tú pravú).
4. Ako si vybudovať šťastný vzťah.
5. Ako prekonať konflikt s milovaným človekom.
6. Ako obnoviť starú lásku.
7. ako ukončiť starý vzťah.
Objavíte, ako môžete odstrániť prekážky, ktoré bránia voľnému toku energie lásky. Často sú v nás skryté tak hlboko, že si ich neuvedomujeme – keby sme o nich vedeli, správali by sme sa inak. Všetky tieto body budeme postupne preberať a každý jeden bod čítajte pozorne. Všímajte si všetko, čo vám za-rezonuje v duši a pripomenie vám niečo, čo dobre poznáte.