Archanjel Haniel ochranca Duše

Archanjel HanielFarba tyrkysová

Zameranie vyjadrenie seba samého prostredníctvom vyšších pocitov a citov

Čakra týmusu, známa tiež ako vyššia srdcová čakra

Tyrkysová je vyvážená zmes zelenej a modrej. Pomáha dosiahnuť jedinečné individuality. Je to farba hnutia New Age a súčasne aj veku Vodnára, ktorá nás povzbudzuje, aby sme sa snažili dosiahnuť duchovného poznania.

Haniel je archanjel božské komunikácia prostredníctvom jasného vnímania. Je to anjel bojovník. Jeho autorita napomôže dosiahnuť poslanie, ktoré má duša. Týmto poslaním je velebenie Boha, česť, láska a kontakt s Bohom pomocou viery vo vlastné schopnosti dosiahnuť tohto spojenia. Tým budete tiež inšpirácia ostatných. Tyrkysový lúč archanjela Haniel vám dodá silu a vytrvalosť vo chvíli, keď na vás dopadne slabosť. Bude vás sprevádzať vidinami, osobnými zjaveniami a zdanlivo náhodnými udalosťami spojenými s anjelmi. Haniel je ochrancom duše. Prináša cnosť, odhodlanie a dodáva energiu nutnú k naplneniu dharmy (čo znamená dosiahnuť osvietenie tým, že sa očistíme od ilúzií).

Tyrkysová vzýva esenciu Sunja – nekonečnú modrú prázdnotu vyžarujúcu do všetkých strán. Úplne čistú, bez jediného kazu a nádhernú. Skrze toto modré nebo tiahnuce sa do nekonečna môžeme dosiahnuť pochopenie rozpínavosti a skutočnej slobody duše, aké môžeme dosiahnuť, keby sme si nenechali obmedzovať svoje obzory.

Telesnej spojitosti Časti tela: týmus, krk. Pôsobí priaznivo pri dýchacích ťažkostiach, znovu aktivuje zoslabnutý imunitný systém. Pomáha pri únave, problémoch s telesnou hmotnosťou, vysokým krvným tlakom, bolesťou hrdla, stuhnutým krkom, bolesťami hlavy, nervovými problémy a závratov.

Citové a duševné spojitosti Prináša citovú slobodu a vieru vo vlastné skryté sily. Upokojuje nervy a funguje ako prirodzený upokojujúci a utišujúci prostriedok. Pomáha pri citových búrkach tým, že dokáže uviesť emócie do rovnováhy. Pomáha proti návalom paniky. Pomáha pri úprimnej komunikácii – od srdca.

Duchovný spojitosti Rozširuje duchovné obzory a prekonáva životné prekážky (dokonca aj negatívne sily zla). Prináša duchovnú výzbroj nutnú k spáse duše a jej oslobodenia. Očisťuje krčnú čakru. Zlepšuje schopnosť „channelingu“ a komunikáciu so strážnymi duchmi a anjelmi. Zlepšuje intuíciu a prináša duchovnú útechu.

Po celú históriu ľudstva sa tyrkysové kamene používajú ako ochranné amulety.