Ako karty pomôžu

Výklad je od toho, aby označil smer, ktorým sa uberáte, alebo aby varoval pred tým, čo máte zmeniť. Niekto má zlé informácie, pretože si ľudia myslia, že čo je presne vo výklade, tak to sa musí stať. Naopak, je to varovanie, kam sa uberáte a že s tým máte niečo robiť.

Ak potrebujete pomoc, som tu pre vás,či už sa to týka vašich blokov v čakrách,alebo po robenia,či inej pomoci,moja spolupráca s vami nekončí veľkým výkladom,skončí,až vy sami budete chcieť.

AK NEBUDETE ČESTNÝ VOČI SEBE ALE AJ VEŠTENIU MÔŽE SA STA%T,ŽE NEPOROZUMIETE VÝKLADU.PÝTATE SA PREČO?
Niekedy je pre niekoho ťažké, byť k cudziemu človeku úplne úprimný a otvorený a niekedy sa tiež môže stať, že sa za svoje problémy tak trochu hanbíme a tak máme problém o nich hovoriť. Takže človek má snahu nepovedať všetko, alebo pravdu trochu poupraviť. Niekedy sa tiež klient domnieva, že kartárka musí byť jasnovidná a Zamlčovaním ju vlastne skúša.
Pamätajte si jednu vec. Karty k Vám budú úprimné a pravdivé iba toľko, koľko budete pravdiví a úprimní vy k nim – a teda aj ku kartárke. Nepoviete celú pravdu ( Nepoložíte dobre otázku) – nedozviete sa celú pravdu. Niečo zamlčíte ( napríklad,rozhodujete sa medzi dvomi partnermi,ale hanbíte sa to povedať,či položiť otázku v tom smere) – aj karty nepovedia všetko. Nebudete kartám veriť – nebudú sa s Vami baviť. Nebudete poctiví – nebudú ani ony.
Kartárka nemusí poznať, že si zverejňované skutočnosti upravujete. Koniec koncov je jej to vlastne jedno. Ten, kto pozná výsledok budete vy sami, spoznáte to na zmätenom alebo nepresnom výklade. Nedozviete sa to, čo potrebujete. Môže sa stať, že výklad vám bude k ničomu.Je to rovnaké, ako keby ste išli k lekárovi a zamlčali ste svoje príznaky.